Martin Zítek

Martin se námořnímu jachtingu věnuje více nežli čtvrtstoletí, kdy se plaví především v Jaderském, Středozemním a Baltském moři. Jachting je pro něj životní náplní, uvolněním, svobodou, přátelstvím a tím nejlepším prostředím pro rozjímání. Moře a plavba mu poskytují další rozměr života, který člověk jinak nachází pouze na horách nebo v lese. Martin je držitelem kapitánské licence Yachtmaster Offshore. Kromě moře také rád pluje na vnitrozemských vodních cestách, pro které je pověřen Státní plavební správou k ověřování praktických dovedností při vedení malého plavidla. V civilním zaměstnání je produktovým manažerem, což mimo jiné, obnáší hledání společné řeči s designéry, techniky, dodavateli a obchodníky. A tato schopnost spojovat různé obory, přesvědčovat a vysvětlovat, se velmi pozitivně promítá do jeho schopnosti učit jachtařským dovednostem.
 
Martinova skripta a animace jsou velmi přehledné a pomáhají pochopit i složité předměty, jako je navigace a bezpečnost plavby na moři. Proto jeho školicí materiály využíváme během teoretické výuky budoucích jachtařů a vůdců malých plavidel. 
Svou schopnost pomocí názorných příkladů vysvětlovat základy jachtingu využívá bohatě i při praktických kurzech na moři, což z něj činí výborného jachtařského instruktora. A je svým způsobem pedant, takže máte jistotu, že nic neopomine. A pokud si z jachtařského kurzu chcete opravdu odnést co nejvíc informací, tak Martin je pro vás ten pravý instruktor.  
 
S Martinem se můžete setkat na praktických kurzech námořního jachtingu, při ověření praktických dovedností VMP pro kategorie M, M24 a S., na teoretické přípravě budoucích námořních jachtařů a především při teoretické výuce vůdců malých plavidel.
 
Své prvotní jachtařské zkušenosti Martin nasbíral od Oldy Straky, Pavla Burkerta a Jirky Zindulky, proto vždy říká, že se tak mohl učit od těch nejlepších.
 
Mimo jachting Martina baví běh, vodní turistika, lezení a vysokohorská turistika. 

Fakturační údaje

JiriZindulka.com, s.r.o.

Kloboukova 1231/75

148 00 Praha 4

IČ: 08251380

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským Soudem v Praze, oddíl C, vložka 315641, odkaz zde.

Kontaktní formulář

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.